LOGO ULTRACOAT.jpg

Powłoki ceramiczne to nowa generacja środków do zabezpieczenia lakieru. Oparte na nanotechnologii, stanowią doskonałą alternatywę dla wosków. Ich główną przewagą jest trwałość.  Kolejną bardzo istotną właściwością tych produktów jest zwiększenie odporności lakieru pojazdu na rysowanie oraz bardzo silna hydrofobowość, która dosłownie odpycha brud od lakieru dzięki czemu auto brudzi się o wiele mniej i świetnie się domywa bez użycia mocnej chemii. Ma to niebagatelne znaczenie dla ochrony miękkich, łatwo podlegających uszkodzeniom lakierów, coraz powszechniej stosowanych na współczesnych samochodach. Aplikowany na lakier pojazdu preparat ma postać cieczy, która następnie w przeciągu kilku godzin podlega utwardzeniu do postaci ciała stałego. Taka powłoka tworzy na lakierze warstwę ochronną o twardości 9H (w skali MOHSa). Samochód zabezpieczony powłoką ceramiczną charakteryzuje się szklistym połyskiem.

W przypadku powłoki ceramicznej kluczowa jest poprawna aplikacja. Poza przygotowaniem lakieru - gdzie wymagana jest wcześniejsza dekontaminacja, korekta i idealne odtłuszczenie - bardzo ważna jest technika aplikacji, czas wiązania i temperatura w której proces ma miejsce. Profesjonalna aplikacja powłoki ceramicznej wiąże się z użyciem promiennika podczerwieni, który zapewnia wygrzanie świeżej powłoki i znacząco skraca czas jej wiązania.

Powłoki klasy premium bazujące na składnikach ceramicznych zabezpieczą lakier przed szkodliwym promieniowaniem UV, mocną i agresywną chemią czy zanieczyszczeniami drogowymi. Oprócz tego znacząco utwardzą wierzchnią warstwę lakieru stanowczo zmniejszając ilość powstawania drobnych zarysowań. ULTRACOAT zapewni niepowtarzalny wygląd Twojego auta. Zdecydowanie wyciągnie głębię koloru i utworzy szklistą, lustrzaną taflę na lakierze.

Powłoki ochronne lakieru:
Powłoka hydrofobowa ULTRACOAT Hydro HD-  600zł / trwałość ~12 miesięcy
Powłoka ceramiczna ULTRACOAT One -  1500zł / trwałość ~2 lata
Powłoka ceramiczna ULTRACOAT Premium Bond 9H  - 2500zł / trwałość ~5 lat

Powłoki ochronne dodatków (felgi, szyby, plastiki, wnętrze): 800zł

Czas wykonania: 1-2 dni