folia.jpg

Wycena indywidualna

*w zależności od modelu auta

Folie ochronne jako zabezpieczenie lakieru samochodowego

Folie ochronne to doskonałe zabezpieczenie karoserii samochodu przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Obecnie jest to jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, ponieważ tego typu powłoki wyróżniają się bardzo długą trwałością (okres przydatności wynosi 10 lat). Folie charakteryzują się wyjątkową odpornością, dzięki czemu stanowią doskonałą ochronę przed otarciami, zarysowaniami, odpryskami i zadrapaniami lakieru.

Dlaczego warto wybrać zabezpieczenie karoserii samochodu folią ochronną?

Zabezpieczenie lakieru auta niewidocznymi, przezroczystymi powłokami z tworzywa sztucznego jest całkowicie odwracalne. Usunięcie folii nie powoduje szkody, pozostawiając karoserię w idealnym stanie nawet po kilku latach od aplikacji. Po wykonaniu zabezpieczenia bez żadnych przeszkód można poddawać samochód tradycyjnemu myciu, a co najważniejsze – karoseria nie wymaga dodatkowych zabiegów upiększających.

Zalety folii ochronnej, czyli skutecznej metody na zabezpieczenie nowego lakieru

Folia ochronna jest wykonana z poliuretanu, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przez czynnikami zewnętrznymi, np. promieniowaniem UV, zarysowaniem, otarciem, odpryskami oraz działaniem szkodliwych zasad i kwasów pochodzących z deszczu lub jezdni. Zabezpieczenie lakieru samochodowego folią polega na nałożeniu na odpowiednie części nadwozia wcześniej przygotowanej na wymiar powłoki. Dzięki idealnemu dopasowaniu, odpowiednio konserwowana folia gwarantuje piękny, estetyczny wygląd oraz ochronę karoserii. Samoregenerująca pod wpływem ciepła i czasu powłoka z foli poliuretanowej to również doskonałe zabezpieczenie nowego lakieru. W celu indywidualnej wyceny usługi zapraszamy do kontaktu zainteresowanych klientów z Warszawy i okolic.

Czas wykonania usługi: 2-3 dni robocze
Koszt usługi: wycena indywidualna