19787247_1171016426337140_816040244247516959_o.jpg

od 1500 PLN

*w zależności od wyboru zabezpieczenia

Warto wybrać powłokę ceramiczną na samochód

Powłoka ceramiczna jest jednym z rozwiązań, których celem jest trwała ochrona lakieru przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Ta przełomowa technologia konserwacji lakieru wyróżnia się uzyskaniem idealnie gładkiej, szklistej powierzchni, która nie tylko pełni funkcję bariery dla szkodliwych czynników zewnętrznych, ale również gwarantuje perfekcyjny wygląd karoserii auta. Co istotne, powłoka ceramiczna na lakier nie wymaga szczególnej uwagi, dzięki czemu właściciel pojazdu nie musi poświęcać czasu na wykonywanie dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Powłoka ceramiczna na auto zapewni uniwersalną ochronę

Precyzyjnie wykonana powłoka ceramiczna na auto stanowi nie tylko ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (takimi jak: zmienne warunki atmosferyczne, martwe owady, ptasie odchody, sok drzew oraz agresywna chemia drogowa), ale również zabezpiecza lakierowaną powierzchnię karoserii przed mikro zarysowaniami.

Jak działa powłoka ceramiczna na lakier?

W odróżnieniu od tradycyjnego wosku, powłoka ceramiczna na samochód po utwardzeniu staje się wyjątkowo zwarta, trwała i twarda. Technologia zabezpieczania lakieru jest oparta na nanotechnologii tworzącej bardzo trwałe wiązania międzycząsteczkowe, dzięki czemu zapewnia pojazdom odporność na: ekstremalne odczyny pH, skrajnie niskie i wysokie temperatury oraz tarcie. Jeżeli szukasz warsztatu w Warszawie, który wykonuje perfekcyjne powłoki ceramiczne, które zapewniają efekt hybrydowy – odpychania i spływania wody - zapraszamy do kontaktu.

Powłoki ochronne lakieru:
Powłoka hydrofobowa - 800zł / trwałość ~12 miesięcy
Powłoka kwarcowa - 1500zł / trwałość ~3 lata
Powłoka ceramiczna 9H - 2500zł / trwałość ~5 lat

Powłoki ochronne dodatków:
Felgi -
300zł
Szyby - 250zł
Wnętrze (dekory, tapicerka, deska rozdzielcza) - 500zł
Dach cabrio - 300zł

Czas wykonania: 2-3 dni