32086767_10211517551390231_5750920510233903104_n.jpg

od 70zł

*w zależności od wyboru pakietu

Mycie SPA to usługa, która oprócz wyglądu samochodu poprawi przede wszystkim Twoje samopoczucie. Wyjątkowa dbałość o szczegóły i zastosowanie najlepszych kosmetyków samochodowych, sprawiają, że na pozór zwyczajne mycie zaskoczy efektem nawet najbardziej wymagających klientów.To tylko pozornie przypomina mycie pojazdu znane ze zwykłych auto myjni.

W Detailing Garage jest to wieloetapowy cykl zabiegów, rozpoczynający się od nałożenia piany aktywnej na nadwozie pojazdu. Profesjonalna piana aktywna ma neutralne pH i jest bezpieczna dla lakieru oraz innych elementów nadwozia. Pozwala ona na wstępne zmycie luźnego brudu, umożliwiając następnie poprawne i bezpieczne umycie auta szamponem.

Przy użyciu metody na dwa wiadra, bezpiecznej rękawicy wykonanej z wełny Merino i pH neutralnego szamponu nadwozie jest dokładnie myte. Bez żadnych zarysowań. Trudno dostępne miejsca nadwozia, takie jak okolice emblematów, plastikowych elementów zderzaków, uszczelek i tym podobnych, czyszczone są miękkimi pędzelkami, celem wydobycia brudu z każdego zakamarku.

Czas wykonania: 1-2h


CENNIK

 • AUTA NIEZABEZPIECZONE
  70 PLN

  Standardowe mycie z zewnątrz obejmuje znacznie więcej niż mycie w zwykłej myjni.

  Nasza pracę zaczynamy od usunięcia z nadwozia owadów oraz czyszczenia felg Twojego samochodu.

  Kolejnym etapem jest spryskanie całego pojazdu pianą aktywną. Podczas właściwego mycia używamy wiader z separatorami, dzięki czemu resztki luźnego brudu pozostające na dnie wiadra nie zarysują lakieru . Po dokładnym oczyszczeniu samochodu, kolej przychodzi na nałożenie hydrowosku, który wspomaga osuszanie lakieru i nadaje mu odpowiedniej śliskości. Pozostałość usuwamy profesjonalnymi ręcznikami z mikrofibry, które dzięki swojej wysokiej gramaturze niwelują ryzyko porysowanie lakieru. Na koniec myjemy szyby od zewnątrz oraz konserwujemy opony.

 • AUTA ZABEZPIECZONE

  100 PLN

  Mycie ręczne środkami przeznaczonymi dla pojazdów z powłoką zabezpieczającą.