16422378_1026972487408202_4043049254630714059_o.jpg

od 600zł

*w zależności od stanu i wielkości auta

Renowacja lakieru przywróci salonowy stan Twojemu samochodowi.
Polerowanie - korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii. Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.  
Jest to wieloetapowy, mechaniczny proces obróbki lakieru. Każdorazowo rozpoczyna się od inspekcji elementów lakierowanych nadwozia - zarówno wzrokowego, przy użyciu lamp typu Sun Gun, jak przy użyciu dokładnego miernika grubości lakieru. Pozwala to na precyzyjny dobór materiałów i środków, odpowiednich dla danego przypadku. Pragniemy zaznaczyć, że każdy samochód traktujemy indywidualnie, pamiętając że nie ma dwóch identycznych używanych powłok lakierniczych. Lakiery w zależności od producenta, modelu, rocznika pojazdu różnią się twardością, podatnością na obróbkę, grubością i odpornością na temperaturę. Dodając do tego kwestię ponownie lakierowanych elementów, które w znakomitej większości przypadków wymagają osobnego traktowania, otrzymujemy niezliczoną ilość możliwych kombinacji past, padów, talerzy oporowych, prędkości obrotowych maszyny i tym podobnych.

Zabieg kompleksowej renowacji lakieru przeciętnej wielkości samochodu trwa średnio około 20 roboczogodzin. Pozwala on usunąć eksploatacyjne defekty powłok lakierniczych, takie jak utlenienia lakieru, wyblaknięcia, rysy i hologramy - czyli wszystko to, co sprawia że lakier nie odbija światła tak jak na folderze reklamowym producenta, a kolor utracił pierwotne nasycenie.

Czas wykonania: 2-3 dni
Koszt usługi: od 600 do 1800zł