PAKIET JESIEŃ / ZIMA

W ten najtrudniejszy pod względem warunków atmosferycznych okres dla naszych samochodów przygotowaliśmy dla Was specjalny PROMOCYJNY PAKIET JESIEŃ/ZIMA!

Pakiet ten zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć swoje auto na cały okres jesienno-zimowy, a tym samym uchronić goprzed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz zanieczyszczeń drogowych. Dodatkowo auto będzie się prezentować doskonale przez cały ten czas.

- Specjalistyczne, dogłębne i wieloetapowe mycie nadwozia
- Dekontaminacja lakieru (usunięcie osadów)
- Maszynowe przygotowanie lakieru do położenia wosku
- Ręczne woskowanie nadwozia wysokiej klasy zimowym woskiem
- Zabezpieczenie felg zimowym woskiem
- Zabezpieczenie szyb oraz lamp powłoką ceramiczną
- Odżywienie i zabezpieczenie opon
- Zabezpieczenie zewnętrznych tworzyw sztucznych
- Zabezpieczenie uszczelek przed przymarzaniem

Czas wykonania usługi:1 dzień roboczy

Cena: 500 PLN

PS. Promocja trwa do końca października, więc się spieszcie 🔥

Zarezerwuj swój termin:
📞 796415078
📩 studio@detailing-garage.pl

swissvax.jpg

WOSK

Wosk to klasyczny sposób ochrony lakieru. W Detailing Garage stosujemy tylko twarde, profesjonalne woski o wysokiej zawartości wosku carnauba - najtwardszego i najtrwalszego występującego w przyrodzie wosku naturalnego, pozyskiwanego z brazylijskiej palmy copernicia cerifera. Produkowane są ręcznie przez uznane manufaktury w USA i Szwajcarii, a ich ceny osiągają pułap powyżej tysiąca złotych za opakowanie. Ich aplikacja odbywa się zawsze w dwóch etapach. Pierwszy polega na maszynowej aplikacji preparatu typu Cleaner (pre-wax), który odpowiedzialny jest za odżywienie lakieru i nasycenie go olejkami ułatwiającymi woskom trwałe związanie z powierzchnią. Drugi to ręczna aplikacja wosku oraz jego polerowanie. Po tych krokach wosk zawsze wygrzewamy za pomocą promiennika podczerwieni.  Prawidłowo nałożony wosk ma trwałość w granicach 3-6 miesięcy i daje głęboki, mokry połysk.

rain-screen-3-2.gif

POWŁOKA CERAMICZNA SZYB

Idealnie czyste, krystalicznie lśniące szyby to nie tylko efekt estetyczny, to również większe bezpieczeństwo jazdy. Poza gruntownym, obustronnym myciem oraz odtłuszczeniem powierzchni szklanych, oferujemy aplikację silnie hydrofobowej powłoki tytanowej. Powłoki zapewniają samooczyszczanie szyb pojazdu z wody pod wpływem pędu powietrza, a także ułatwiają późniejsze czyszczenie. Powierzchnia tak silnie odpycha wodę, że nie ma potrzeby włączania wycieraczek podczas jazdy w deszczu.

 

PRZYGOTOWANIE LAKIERU

Tylko po odpowiednim przygotowaniu karoserii, czyli po specjalistycznym oczyszczaniu, dekontaminacji, glinkowaniu możemy przejść do następnego etapu przygotowania powierzchni lakieru przed aplikacją wosku.

Używamy do tego specjalnego Cleanera, który - usuwając utlenienia, delikatne rysy oraz pozostałości starych wosków czy past zostawia powierzchnie gotową na związanie się z woskiem. Jedynie w ten sposób możemy uzyskać pełnię walorów wizualnych itrwałość wosków naturalnych oraz syntetycznych.

Produkt aplikujemy maszynowo, na niskich obrotach i przy użyciu miękkiej gąbki.